2011 yılında Alopecia Areata (Saçkıran) sorunları olan kişilere yardımcı olmak amacıyla başlayan yolculuğumuzda, Nidasit Alopecia Areata Losyonu ile binlerce insanın mutluluğuna ortak olduk.

Bu mutluluğu daha fazla insanla paylaşabilmek amacıyla 2016 yılının ekim ayı itibariyle Nidasit Alopecia Areata Losyonu’nu doktor ve eczacılarımızın hizmetine sunarak çalışmalarımızı genişletmeye başladık.

Çok kısa zamanda Nidasit Alopecia Areata Losyonu, doktorlarımızın ilk tercihleri arasına girmeyi başardı ve bugün de %90’a varan hasta memnuniyeti ile on binlerce hastanın umut kaynağı olmaya devam ediyor.

Birçok Eczacımız da danışanlarından aldıkları olumlu dönüşler sayesinde Alopecia Areata problemi ile gelen hastalarına güvenle ürünümüzü öneriyorlar. Bu olumlu gelişmeler ışığında, daha fazla insanın mutluluğu için tüm gücümüzle hizmetlerimize devam ediyoruz.

Saçkıran Losyonumuzun Tanıtım Videosu:

Önemli not: Saçkıran rahatsızlığı tedavi edilmediği sürece hücrelerin canlandırılması dolayısı ile saçların çıkma süresi uzamaktadır. Bu nedenle tedaviye ne kadar erken başlanırsa o kadar çabuk iyileşme sağlanacaktır.